POLEPY
Polepy aut
Reklamní polepy
Dekorace na zeď
Samolepky
Řezaná grafika / cedule

Reklamní banner
Polepy aut
Tisk / Tištěná média

<< MENU
<< MENU

DEKORACE NA ZEĎ / SAMOLEPKY NA ZEĎ

Nálepky jsou určené na povrchy, které jsou hladké čisté a suché. (zeď, nábytek, okno, dveře, zrcadlo, ale i lednici, nebo třeba šasy notebooku).

Pokud povrch obsahuje nějaké drobné nerovnosti je vhodné je odstranit jemným smirkovým papírem a následně zbavit prachu.

Jestli obsahuje větší nečistoty doporučujeme očistit lehce vlhčeným hadříkem a následně počkat cca 24 hodin na proschnutí. Každá nečistota či nerovnost povrchu tedy může být znát, protože nálepka dokonale kopíruje reliéf povrchu.POLEPY AUT

Reklama na dopravních prostředcích je již v ČR běžnou záležitostí a většina lidí ji přijímá kladně.

Dopravní prostředky jsou tak mnohem poutavější, proto polepy vozidel patří ke stále častějším formám firemní propagace.

Reklama na auta tak nabízí firmám opravdu excelentní příležitost jak se dostat do podvědomí lidí, kteří cestují ať již na silnicích, či přímo v centru města nebo před nákupním střediskem.

Dbáme, aby reklamní malby byly co nejlépe využity a estetický dojem podpořil corporate identity firmy, pro kterou jsou zpracovány.

Na reklamní polepy poskytujeme záruku dle výběru materiálu. 

POLEPY

Provádíme reklamní polepy na celém uzemí ČR.

Pomůžeme vám navrhnout a realizovat kreativní řešení reklamních polepů jak motorových vozidel tak obchodních výloh či informačního značení.

Reklamní fólie zpracováváme jak pro řezanou grafiku, tak i celoplošný tisk.

Materiál a druh životnosti reklamních polepů vybíráme s ohledem na umístění a použití. Při návrhu grafiky dodržujeme zásady dle Corpote identity každé firmy.