zadávání zakázek     sledování zakázek

Velkoformátový tisk Pardubice

Jsme reklamní a produkční agentura, která vznikla po desetileté praxi v oboru polygrafie a reklamy. Naše tiskárna nabízí v rámci široké palety služeb digitální tisk, ofset tisk a především velkoformátový tisk. Klientům dále zajišťujeme široké spektrum služeb v oblasti marketingu, reklamy a produkce. Velkoformátový tisk Pardubice, to je Whitemedia.

Digitální tisk

Malonákladový digitální tisk slouží k výrobě malých sérií či jednotlivých kusů například katalogů, vizitek, ceníků, manuálů, výročních zpráv. Pro digitální tisk používáme stroje s možností tisku až do formátu 311 x 457mm plnobarevných tiskovin s vysokou kvalitou výstupu. Digitální tisk, to je Whitemedia.

Ofset tisk

Jsme specialisté na kvalitní ofsetový tisk veškerých tiskovin, včetně všech dokončovacích prací. Ofsetový tisk u nás probíhá na špičkových strojích, naše dlouholeté zkušenosti a propracované know-how garantuje kvalitní zpracování zakázek při udržení příznivých cen. Ofsetový tisk, to je Whitemedia.

Prezentační systémy

Svým partnerům a klientům dodáváme také prezentační systémy různého druhu, které jsou ideální formou přenosné reklamy. Naše prezentační systémy zaručí klientovi kompletní službu, od návrhu grafiky po tisk a předání produktu. Prezentační systémy, to je Whitemedia.

Tiskárna Pardubice

Naše tiskárna tedy zajišťuje digitální, ofsetový a velkoformátový tisk, potisk reklamních předmětů, síťotisk, potisk textilu, prezentační systémy. Nejsme však pouze tiskárna, zajišťujeme grafické práce, polepy aut, webdesign a další služby. Vše v oblasti Pardubice a okolí. Tiskárna Pardubice, to je Whitemedia.

Působíme v lokalitách

Pardubice

Hradec Králové

Chrudim

Vysoké Mýto

Holice

Přelouč

© Copyright White Media      tel.: +420 608 330 083     email: info@whitemedia.cz